Merdane Kombinasyonlu Toprak Frezesi (Rotovatör)
Merdane Kombinasyonlu Toprak Frezesi (Rotovatör)-

MERDANE KOMBİNASYONLU TOPRAK FREZESİ (ROTOVATÖR)

MODELToprağı İşleme Genişliği (cm)Toprağı İşleme Derinliği (cm)Toprağı İşleme Kapasitesi (1000 m²/h)Çapa SayısıGerekli Traktör Gücü (hp)Çalışma Devri Pto-Mil (540 d/dk)Net Ağırlık (kg)Maksimum Genişlik (cm) Maksimum Yükseklik (cm)Maksimum Uzunluk (cm)
BSK TF 185182225-84250-6054060019689123
BSK TF 210206227-104860-7054064022089123
BSK TF 235230228-125470-9054070024589123
BSK TF 2752752210-146690-1105401050293112162
BSK TF 3003002212-1672100-1205401090317112162
BSK TF 3503482215-2084120-1505401200365112162

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. / Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Cookie Policy / Çerez Politikası

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close